Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę

Dane adresowe

P.H.U. Import-Export SZIC Andrzej Szic

ul. Wrocławska 119

45-837 Opole

NIP 754-013-53-22

REGON 530547550


tel. +48 774013800

fax +48 774013899

Recepcja

Mail działu: info@toyota.opole.pl

Agnieszka Hrichi

tel: +48 774013800

fax: +48 774013899

kom: +48 666331493

mail: info@toyota.opole.pl

Aleksandra Kopacka

tel: +48 774013800

fax: +48 774013899

kom: +48 666331493

mail: info@toyota.opole.pl

Sprzedaż Samochodów Nowych

Mail działu: sprzedaż@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Janusz Śnieżek

tel: +48 774013808

kom: +48 696441071

mail: janusz.sniezek@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Karol Samoliński

tel: +48 774013810

kom: +48 696917788

mail: karol.samolinski@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Jakub Kostosz

tel: +48 774013800

kom: +48 795454615

mail: jakub.kostosz@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Marcin Pośpiech

tel: +48 774013811

kom: +48 660501011

mail: marcin.pospiech@toyota.opole.pl

Kierownik Działu
Sprzedaży samochodów

Jerzy Dąbrowski

mail: jurek.dabrowski@toyota.opole.pl

Sprzedaż Samochodów Używanych

Mail działu: uzywane@toyota.opole.pl

Konsultant ds. Sprzedaży
samochodów używanych

Damian Załuski

tel: +48 774013809

kom: +48 606412322

mail: damian.zaluski@toyota.opole.pl

Konsultant ds. Sprzedaży
samochodów używanych

Michał Kos

tel: +48 774013834

kom: +48 734425786

mail: michal.kos@toyota.opole.pl

Sprzedaż Flotowa

Mail działu: flota@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży flotowej

Ewelina Dąbrowska

tel: +48 774013833

kom: +48 664059444

mail: ewelina.dabrowska@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży flotowej

Marcin Mochocki

tel: +48 774013838

kom: +48 532751977

mail: marcin.mochocki@toyota.opole.pl

Części i Akcesoria

Mail: czesci@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży Części i Akcesriów

Mariusz Bociąga

tel: +48 774013818

kom: +48 696917794

mail: mariusz.bociaga@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży Części i Akcesriów

Maciej Hajdo

tel: +48 774013831

kom:

mail: maciej.hajdo@toyota.opole.pl

Kierownik Działu
Części i Akcesoriów

Joanna Bandura

mail: joanna.bandura@toyota.opole.pl

Serwis

Mail: serwis@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Michał Cichecki

tel: +48 774013823

kom:+48 660505235

mail: michal.cichecki@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Paweł Wójcik

tel: +48 774013813

kom:+48 660501009

mail: pawel.wojcik@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Robert Przybysz

tel: +48 774013822

kom:+48 660505234

mail: robert.przybysz@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Rafał Olejnik

tel: +48 774013821

kom:+48 608013713

mail: rafal.olejnik@toyota.opole.pl

Kierownik Działu Serwisu

Jacek Kamiński

mail: jacek.kaminski@toyota.opole.pl

Likwidacja Szkód

Mail: szkody@toyota.opole.pl

Doradca ds.
Likwidacji Szkód

Piotr Salańczyk

tel: +48 774013826

kom:+48 882085160

mail: piotr.salanczyk@toyota.opole.pl

Kierownik
Działu Szkód

Mariusz Schutz

tel: +48 774013825

kom:+48 608013813

mail: mariusz.schutz@toyota.opole.pl

Ubezpieczenia

Mail: ubezpieczenia@toyota.opole.pl

Doradca ds.
Ubezpieczeń

Krystyna Warzok

tel: +48 774013807

kom:+48 668850824

mail: krystyna.warzok@toyota.opole.pl

Księgowość

Mail: ksiegowosc@toyota.opole.pl

Księgowa

Sabina Nikolajczyk

tel: +48 774013804

kom:+48 795145822

mail: sabina.nikolajczyk@toyota.opole.pl

Księgowa

Dorota Kaczmarzyk

tel: +48 774013803

kom:+48 795145822

mail: dorota.kaczmarzyk@toyota.opole.pl

Główna Księgowa

Monika Tomaszewska

mail: monika.tomaszewska@toyota.opole.pl

Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.