P.H.U. Import-Export SZIC Andrzej Szic

ul. Wrocławska 119
45-837 Opole

NIP 754-013-53-22
REGON 530547550
tel. +48774013800

Recepcja

info@toyota.opole.pl

Połącz się z nami na Wideorozmowie

Magdalena Giec

☎ +48 774013800

☏ +48 666331493

magdalena.giec@toyota.opole.pl

Malwina Wiertelak

☎ +48 774013800

☏ +48 666331493

malwina.wiertelak@toyota.opole.pl

Kontakt z klientem

kontakt@toyota.opole.pl

Połącz się z nami na Wideorozmowie

Agnieszka Hrichi

☎ +48 774013839

☏ +48 734126060

agnieszka.hrichi@toyota.opole.pl

Sprzedaż Samochodów Nowych

sprzedaż@toyota.opole.pl

Połącz się z nami na Wideorozmowie

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Janusz Śnieżek

☎ +48 774013808

☏ +48 696441071

janusz.sniezek@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Karol Samoliński

☎ +48 774013810

☏ +48 696917788

karol.samolinski@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Krzysztof Jeżewicz

☎ +48 774013823

☏ +48 884204388

krzysztof.jezewicz@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Marcin Pośpiech

☎ +48 774013811

☏ +48 660501011

marcin.pospiech@toyota.opole.pl

Kierownik Działu
Sprzedaży samochodów

Jerzy Dąbrowski

jurek.dabrowski@toyota.opole.pl

Sprzedaż Samochodów Używanych

uzywane@toyota.opole.pl

Połącz się z nami na Wideorozmowie

Konsultant ds. Sprzedaży
samochodów używanych

Damian Załuski

☎ +48 774013809

☏ +48 606412322

damian.zaluski@toyota.opole.pl

Konsultant ds. Sprzedaży
samochodów używanych

Michał Kos

☎ +48 774013834

☏ +48 734425786

michal.kos@toyota.opole.pl

Sprzedaż Flotowa

flota@toyota.opole.pl

Połącz się z nami na Wideorozmowie

Konsultant ds.
Sprzedaży flotowej

Ewelina Dąbrowska

☎ +48 774013833

☏ +48 606466405

ewelina.dabrowska@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży flotowej

Marcin Mochocki

☎ +48 774013838

☏ +48 532751977

marcin.mochocki@toyota.opole.pl

Części i Akcesoria

czesci@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży Części i Akcesriów

Mariusz Bociąga

☎ +48 774013818

☏ +48 696917794

mariusz.bociaga@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży Części i Akcesriów

Maciej Hajdo

☎ +48 774013831

maciej.hajdo@toyota.opole.pl

Kierownik Działu
Części i Akcesoriów

Joanna Bandura

joanna.bandura@toyota.opole.pl

Serwis

serwis@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Stanisław Jędrzejów

☎ +48 774013845

☏ +48 660501009

stanislaw.jedrzejow@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Paweł Olejnik

☎ +48 774013813

☏ +48 660505235

pawel.olejnik@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Jacek Czernia

☎ +48 774013846

☏ +48 884204377

jacek.czernia@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Robert Przybysz

☎ +48 774013822

☏ +48 660505234

robert.przybysz@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Rafał Olejnik

☎ +48 774013821

☏ +48 608013713

rafal.olejnik@toyota.opole.pl

Kierownik Działu Serwisu

Jacek Kamiński

jacek.kaminski@toyota.opole.pl

Likwidacja Szkód

szkody@toyota.opole.pl

Doradca ds.
Likwidacji Szkód

Jakub Jagieła

☎ +48 774013836

☏ +48 532133145

jakub.jagiela@toyota.opole.pl

Doradca ds.
Likwidacji Szkód

Piotr Salańczyk

☎ +48 774013826

☏ +48 882085160

piotr.salanczyk@toyota.opole.pl

Kierownik
Działu Szkód

Mariusz Schutz

☎ +48 774013825

☏ +48 608013813

mariusz.schutz@toyota.opole.pl

Ubezpieczenia

ubezpieczenia@toyota.opole.plq

Doradca ds.
Ubezpieczeń

Anita Zachłowska

☎ +48 774013807

☏ +48 668850824

anita.zachlowska@toyota.opole.pl

Doradca ds.
Ubezpieczeń

Dorota Grubiak

☎ +48 774013843

☏ +48 539736852

dorota.grubiak@toyota.opole.pl

Księgowość

ksiegowosc@toyota.opole.pl

Księgowa

Sabina Nikolajczyk

☎ +48 774013804

☏ +48 795145822

sabina.nikolajczyk@toyota.opole.pl

Księgowa

Aneta Pik

☎ +48 774013803

☏ +48 795145822

aneta.pik@toyota.opole.pl

Główna Księgowa

Monika Tomaszewska

monika.tomaszewska@toyota.opole.pl

Szanujemy Twoją prywatność

Pliki cookies pozwalają nam zagwarantować stabilne i poprawne funkcjonowanie strony i wyświetlać ofertę lepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobie, w jaki przetwarzamy Twoje dane, i zmienić indywidualne ustawienia prywatności, przejdź do ustawień plików cookies.