Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Konfiguruj swoją Toyotę

Dane adresowe



P.H.U. Import-Export SZIC Andrzej Szic


ul. Wrocławska 119
45-837 Opole

NIP 754-013-53-22
REGON 530547550
tel. +48 774013800

Recepcja

Mail działu: info@toyota.opole.pl

Aleksandra Kopacka

tel: +48 774013800
kom: +48 666331493

mail: ola.kopacka@toyota.opole.pl

Magdalena Giec

tel: +48 774013800
kom: +48 666331493

mail: magdalena.giec@toyota.opole.pl

Malwina Wiertelak

tel: +48 774013800
kom: +48 666331493

mail: malwiana.wiertelak@toyota.opole.pl

Kontakt z klientem

Mail działu: kontakt@toyota.opole.pl

Agnieszka Hrichi

tel: +48 774013839
kom: +48 734126060

mail: agnieszka.hrichi@toyota.opole.pl

Sprzedaż Samochodów Nowych

Mail działu: sprzedaż@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Janusz Śnieżek

tel: +48 774013808
kom: +48 696441071

mail: janusz.sniezek@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Karol Samoliński

tel: +48 774013810
kom: +48 696917788

mail: karol.samolinski@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Jakub Kostosz

tel: +48 774013800
kom: +48 795454615

mail: jakub.kostosz@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży samochodów

Marcin Pośpiech

tel: +48 774013811
kom: +48 660501011

mail: marcin.pospiech@toyota.opole.pl

Kierownik Działu
Sprzedaży samochodów

Jerzy Dąbrowski

mail: jurek.dabrowski@toyota.opole.pl

Sprzedaż Samochodów Używanych

Mail działu: uzywane@toyota.opole.pl

Konsultant ds. Sprzedaży
samochodów używanych

Damian Załuski

tel: +48 774013809
kom: +48 606412322

mail: damian.zaluski@toyota.opole.pl

Konsultant ds. Sprzedaży
samochodów używanych

Michał Kos

tel: +48 774013834
kom: +48 734425786

mail: michal.kos@toyota.opole.pl

Sprzedaż Flotowa

Mail działu: flota@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży flotowej

Ewelina Dąbrowska

tel: +48 774013833
kom: +48 664059444

mail: ewelina.dabrowska@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży flotowej

Marcin Mochocki

tel: +48 774013838
kom: +48 532751977

mail: marcin.mochocki@toyota.opole.pl

Części i Akcesoria

Mail: czesci@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży Części i Akcesriów

Mariusz Bociąga

tel: +48 774013818
kom: +48 696917794

mail: mariusz.bociaga@toyota.opole.pl

Konsultant ds.
Sprzedaży Części i Akcesriów

Maciej Hajdo

tel: +48 774013831

mail: maciej.hajdo@toyota.opole.pl

Kierownik Działu
Części i Akcesoriów

Joanna Bandura

mail: joanna.bandura@toyota.opole.pl

Serwis

Mail: serwis@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Michał Cichecki

tel: +48 774013823
kom:+48 660505235

mail: michal.cichecki@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Paweł Wójcik

tel: +48 774013813
kom:+48 660501009

mail: pawel.wojcik@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Robert Przybysz

tel: +48 774013822
kom:+48 660505234

mail: robert.przybysz@toyota.opole.pl

Doradca ds. Serwisu

Rafał Olejnik

tel: +48 774013821
kom:+48 608013713

mail: rafal.olejnik@toyota.opole.pl

Kierownik Działu Serwisu

Jacek Kamiński

mail: jacek.kaminski@toyota.opole.pl

Likwidacja Szkód

Mail: szkody@toyota.opole.pl

Doradca ds.
Likwidacji Szkód

Jakub Jagieła

tel: +48 774013836
kom:+48 532133145

mail: jakub.jagiela@toyota.opole.pl

Doradca ds.
Likwidacji Szkód

Piotr Salańczyk

tel: +48 774013826
kom:+48 882085160

mail: piotr.salanczyk@toyota.opole.pl

Kierownik
Działu Szkód

Mariusz Schutz

tel: +48 774013825
kom:+48 608013813

mail: mariusz.schutz@toyota.opole.pl

Ubezpieczenia

Mail: ubezpieczenia@toyota.opole.plq

Doradca ds.
Ubezpieczeń

Krystyna Warzok

tel: +48 774013807
kom:+48 668850824

mail: krystyna.warzok@toyota.opole.pl

Doradca ds.
Ubezpieczeń

Dorota Grubiak

tel: +48 774013843
kom:+48 539736852

mail: dorota.grubiak@toyota.opole.pl

Księgowość

Mail: ksiegowosc@toyota.opole.pl

Księgowa

Sabina Nikolajczyk

tel: +48 774013804
kom:+48 795145822

mail: sabina.nikolajczyk@toyota.opole.pl

Księgowa

Helena Zawierucha

tel: +48 774013837
kom:+48 795145822

mail: helena.zawierucha@toyota.opole.pl

Księgowa

Aneta Pik

tel: +48 774013803
kom:+48 795145822

mail: aneta.pik@toyota.opole.pl

Główna Księgowa

Monika Tomaszewska

mail: monika.tomaszewska@toyota.opole.pl

Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia.

OK