1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

       
Miło nam, że do nas zajrzałaś/zajrzałeś :). Korzystając z okazji naszego spotkania opowiemy parę słów o sobie.

Jesteśmy jedynym, autoryzowanym Salonem marki Toyota na Opolszczyźnie i mamy już dobrze po 30-stce, bo nasz start sięga 1991 roku. Jesteśmy lokalnym partnerem innowacyjnego, solidnego i nowoczesnego producenta samochodów. Stojąca za nami Toyota to pionier technologii hybrydowych i dynamicznych rozwiązań technicznych.  

Nasza oferta świadczonych usług obejmuje:
  • Sprzedaż samochodów nowych dla klienta indywidualnego i do firm
  • Odkup samochodów używanych (każdej marki)- Sprzedaż samochodów używanych w programie Pewne Auto (oczywiście dominują Toyoty, choć znajdziesz u nas również inne marki). Pewne Auto w naszym salonie to gwarancja pewności pochodzenia oraz sprawdzonego stanu technicznego.
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (w tym rozszerzona do 10 lat/185 tys. Gwarancja RELAX)
  • Serwis blacharsko-lakierniczy
  • Ubezpieczenia
  • Dział części i akcesoriów

W naszym Salonie, przy ul. Wrocławskiej 119 w Opolu, każdego dnia z uśmiechem witamy Klientów i Partnerów, dbając i pielęgnując wzajemne relacje. Dążymy, by każdy nasz Klient czuł się komfortowo i bezpiecznie, oraz by miał pewność, że  korzystając z naszych usług dokonuje najlepszego wyboru.

Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię i nie pozostajemy obojętni na uwagi czy sugestie / nobody's perfect ;) /.

W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści oraz rozwijają swoje kompetencje praktykanci i stażyści, pod czujnym okiem naszej kadry. To efekt naszej współpracy z ABK lokalnej uczelni wyższej i wyraz naszego dążenia do rozwijania lokalnych zasobów.

Nowoczesność, nieszablonowe podejście i wysoka jakość, to elementy na które stawiamy w naszym działaniu.

Zapraszamy do kontaktu w realu lub online :), jak Ci wygodniej.
Andrzej Szic